Biz Kimiz?

Smart Pharma ekibi olarak biz insanların daha sağlıklı yaşamaları için ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz.

background

Her Zaman Daha İyisini Hedefliyoruz

Smart Pharma, işinde uzman ve deneyimli kadrosuyla gıda takviyesi üretimi yapan genç, inovatif bakış açısına sahip bir firmadır. Bakanlığın belirlediği standartlara uygun üretim tesisimizde teknolojik gelişmeleri de takip ederek üretim hattımızı sürekli iyileştiriyoruz. Smart Pharma, FDA kayıtlı olup akredite firmalardan alınmış ISO 9001, ISO 22000, GMP, HELAL sertifikalarıyla marka sahibi iş ortaklarına güvenilir ve ideal üretim şartlarını sunuyor.

 • Vizyonumuz

  İş birliği içinde olduğumuz müşterilerimizin potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olma arzusuyla hareket eden ileriye dönük bir bakış açısına sahibiz. İnovatif bir yaklaşımla üretim süreçlerini sürekli iyileştirerek bulunduğumuz pazarda yüksek katma değer oluşturmayı amaçlıyoruz.

 • Misyonumuz

  Smart Pharma, perakendecilerin ve seçkin markaların müşterilerinin en iyi sağlığı elde etmelerine yardımcı olmak için güvenebilecekleri, yenilikçi ve etkin bileşenleri bir araya getirip üretmek için çalışıyor. Toplumumuz ve içerisinde bulunduğumuz sektöre katkıda bulunurken, hesap verebilirliğe dayalı bir kültürü benimsiyoruz.

 • Değerlerimiz

  Uluslararası üretim ilkelerine bağlı kalarak yüksek standartlarda ürün üreterek yerel ve küresel tüketicilere ürünlerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışanlarımıza saygıyı ve takdir kültürünü değişmeyen değerlerimiz olarak kabul ediyor ve her çalışanımızı önemsiyoruz.

 • Kalite Politikamız

  Müşterilerimizin yaşam kalitesini arttıran yenilikçi, sağlıklı, kaliteli, ve hijyenik ürünler üretmek,
  Teknolojik gelişmeleri takip ederek işletme verimliliğini sürekli arttırmak,
  Tüm süreçlerde ilgili güncel mevzuat, tebliğ ve/veya kanunlara, Kalite, Helal Gıda ve Gıda Güvenliği Standartlarına ve sağlık kurallarına uygun ürün üretmek,
  Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini, geliştirilmesini sağlamak ve etkinliğini arttırmak için her türlü gerekliliği yerine getirmek,
  Çalışanlarımızın; Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gereklilikleri hakkında bilinçlenmelerini eğitimler ile sağlamak ve bu bilinçle sistemin geliştirilmesi için katkıda bulunmalarını teşvik etmek,
  Sektöründe lider olabilmek adına müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktır.

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
background

Kadromuz

Smart Pharma, yüksek niteliklere sahip, yaratıcı ve cesur çalışanların iş sonuçlarına yüksek katkı sağladığı bir firmadır. Bu bakış açısıyla sürdürülebilir sonuçlara ulaşabilmek için çalışan kadromuzun eğitimi ve gelişimini önemsiyoruz.