Formülasyon Desteği

Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri uyumlu bileşenlerle formülize ediyoruz ve numune hazırlama aşamalarında da destek oluyoruz.


Firmanıza Özel Çözümler

Gıda takviyesi ve fonksiyonel gıda ürünlerinin formülasyonu konusunda uzman ekibimiz ile tamamen firmanıza özel çalışmalar yapmaktayız.

 • Mükemmelliğe Bağlılık
  background

  Mükemmelliğe Bağlılık

  Planladığınız ürün kategorileri hakkında elimizdeki örnekleri, referansları size sunuyor ve fikirlerinizi alıyoruz. Tecrübelerimizi sizlerle paylaşıp ortak paydada buluşarak nihai kararı birlikte veriyoruz.

 • En Kaliteli İçerikler
  background

  En Kaliteli İçerikler

  Stoklu hammaddeler ile en kısa zamanda en iyi formülasyonu ortaya çıkarmaktayız. Ayrıca mevcut formülasyonlarınız üzerinde çalışmalar yaparak iyileştirme gerçekleştirmekteyiz.

 • Doğal & Organik
  background

  Doğal & Organik

  Sizler için piyasadaki benzer ürünlerin fiyat araştırmalarını yapıp pazara en doğru şekilde girmeniz için tüm verileri önünüze sunuyoruz.

 • Danışmanlık
  background

  Müşterilerimize ürünlerinin geliştirmesi konusunda danışmanlık yapmak

  İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek, teknik yaklaşımları içeren, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa uygun bir Ür-Ge ortamı sunmanın yanı sıra üretimin ardından gerekli tüm konularda desteğimizi devam ettiriyoruz.

Neler Üretiyoruz ?

Smart Pharma “Takviye Edici Gıda Yönetmeliği” bileşen listesine bağlı kalarak kapsül, tablet, likit, toz ve gummy formlarında fason üretim hizmeti vermektedir.üretim istek formu

Adınız:

Şirketiniz:

Email Adresiniz:

Telefon Numaranız:

Aklınızdakilerden Bahsedin:

Üretim Türü

Diğer

Üretim Miktarı

5,000 > 10,000

10,000 > 20,000

20,000 > 50,000

50,000+