Hammadde Tedariği

Üretim için gerekli tüm ham madde, yardımcı bileşen, etiket v.b. materyaller firmamız tarafından tedarik edilmektedir.


Güvenli Bileşen

Takviye Edici Gıda pazarında tecrübeli ve güvenilir tedarikçiler ile çalışıyoruz. Patentli veya sertifikalı ham maddeleri tercih ederek bitmiş ürün kalitesini standardize ediyoruz.

 • Yeni Bileşenler
  background

  Ürün Yelpazesi

  Bakanlığın düzenli aralıklarla güncellediği bileşen listesini takip ediyoruz. Bileşen listesine yeni girmiş ham maddeleri müşterilerimiz ile paylaşıp farkındalığı artırıyoruz.

 • Çözüm Ortaklığı
  background

  Çözüm Ortaklığı

  Firmamız, A’dan Z’ye her çeşit ürün kategorisinde üretiminize gerekli özel hammaddeleri, uzun yıllarda edindiği tecrübesiyle, siz iş ortaklarına her türlü teknik konuda çözüm ortağı olarak sunmaktadır.

 • Tecrübeli Ekip Arkadaşları
  background

  Tecrübeli Ekip Arkadaşları

  Tedarik ettiğimiz ham maddeler, ısı ve nem kontrollü yardımcı ham madde depolarımızda eğitimli personelimizce özenle stoklanmakta ve gerekli ambalaj, lot numarası ve doküman kontrolleri yapıldıktan sonra sevk edilmektedir.

 • Danışmanlık
  background

  Müşterilerimize ürünlerinin geliştirmesi konusunda danışmanlık yapmak

  İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek, teknik yaklaşımları içeren, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa uygun bir Ür-Ge ortamı sunmanın yanı sıra üretimin ardından gerekli tüm konularda desteğimizi devam ettiriyoruz.

Neler Üretiyoruz ?

Smart Pharma “Takviye Edici Gıda Yönetmeliği” bileşen listesine bağlı kalarak kapsül, tablet, likit, toz ve gummy formlarında fason üretim hizmeti vermektedir.üretim istek formu

Adınız:

Şirketiniz:

Email Adresiniz:

Telefon Numaranız:

Aklınızdakilerden Bahsedin:

Üretim Türü

Diğer

Üretim Miktarı

5,000 > 10,000

10,000 > 20,000

20,000 > 50,000

50,000+