Grafik Tasarım

Üretimini yaptığımız her yeni üründe Grafik ve Tasarım desteği vermekteyiz.


Özel Tasarımlar

Birçok girdiyi birleştirerek firmanıza özel tasarımlar ile size özgü bir tarz yaratıyoruz.

 • Etkili Mesaj
  background

  Etkili Mesaj

  Grafik tasarımı, yapacağınız reklam çalışmalarının kaliteli olmasına olanak sağlar. Ayrıca hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajın etkili bir şekilde iletilmesine de olanak sağlar. Bu sayede bulunduğunuz sektör içerisinde fark oluşturabilir ve kaliteli bir büyüme sağlayabilirsiniz. Özellikle kutu tasarımları mutlaka alanında uzman bir grafiker tarafından hazırlanması gerekmektedir.

 • Değer Katıyoruz
  background

  Şirketinize Değer Katıyoruz

  Tasarım ortaklığına ve birlikte yaratmaya inanıyoruz. Fikir alışverişini, planlamayı ve ekibinizin bir parçası olmayı seviyoruz. "Yalnızca aynı vizyonu paylaşmak harika sonuçlar sağlayabilir." Smart Pharma olarak profesyonel tasarım ekibimiz ile birlikte çözüm ortaklığına hazırız.

 • Kurumsal Tasarımlar
  background

  Kurumsal Kimlik Tasarımları

  Kurumunuzun faaliyetlerini yansıtan, sizi müşterilerinize anlatan çalışmaları, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda, kurumunuza veya ürününüze en uygun şekilde hazırlamaktayız.

 • Kalite Tesadüf Değildir
  background

  Kalite Tesadüf Değildir

  İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek, teknik yaklaşımları içeren, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa uygun bir Ür-Ge ortamı sunmanın yanı sıra üretimin ardından gerekli tüm konularda desteğimizi devam ettiriyoruz.

Neler Üretiyoruz ?

Smart Pharma “Takviye Edici Gıda Yönetmeliği” bileşen listesine bağlı kalarak kapsül, tablet, likit, toz ve gummy formlarında fason üretim hizmeti vermektedir.üretim istek formu

Adınız:

Şirketiniz:

Email Adresiniz:

Telefon Numaranız:

Aklınızdakilerden Bahsedin:

Üretim Türü

Diğer

Üretim Miktarı

5,000 > 10,000

10,000 > 20,000

20,000 > 50,000

50,000+