Web Tasarım & E-Ticaret

Müşteri talebi doğrultusunda üretimini yaptığımız ürünlere Web Tasarım ve E-Ticaret desteği vermekteyiz.


Size Özel Çözümler

İsteğinizi öğrenerek size özel çözümler üretiyoruz. İster web tasarım hizmeti, ister E-Ticaret sistemi olsun, her konuda en iyisi için uğraşıyoruz.

 • Web Tasarım & Yazılım
  background

  Web Tasarım & Yazılım

  Web tasarım ya da E-Ticaret isteğinizin alınmasının ardından profesyonel yazılım ve tasarım ekibimiz ile özgün ve estetik içerikli web tasarımı çalışmalarına başlıyoruz. Tecrübeli yazılım ekibimiz ile E-Ticaret sisteminizi ayağa kaldırıyoruz.

 • E-Ticaretin Gücü
  background

  E-Ticaretin Gücü

  Ürünlerinizin pazarını geliştirmeniz, internet kullanımının ve kullanıcıların web sitelerinden sipariş verme oranının yükseldiği bu dönemde hiçte zor olmayacaktır. Burada önemli olan tek şey yazılımınızın gücüdür. Profesyonel yazılım ekibimiz ile sektörün dinamiklerini yansıtan bir E-Ticaret sistemi kuruyoruz.

 • Size Özel Çözümler
  background

  Size Özel Çözümler

  E-Ticaret sistemimizi tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve pazardan ne beklediğinize yönelik oluşturuyoruz. Herhangi bir hazır şablon ya da hazır sistem kullanmadan tamamen şirketinize özel çözümler üretiyoruz.

 • Satışlarınızı Arttırın
  background

  Satışlarınızı Arttırın

  Tüm üretim süreçlerinin ardından Smart Pharma olarak size her alanda desteğimiz devam etmektedir. Sisteminizi kurduktan sonra arkanıza yaslanıp satışın keyfini çıkarabilirsiniz.

Neler Üretiyoruz ?

Smart Pharma “Takviye Edici Gıda Yönetmeliği” bileşen listesine bağlı kalarak kapsül, tablet, likit, toz ve gummy formlarında fason üretim hizmeti vermektedir.



üretim istek formu

Adınız:

Şirketiniz:

Email Adresiniz:

Telefon Numaranız:

Aklınızdakilerden Bahsedin:

Üretim Türü

Diğer

Üretim Miktarı

5,000 > 10,000

10,000 > 20,000

20,000 > 50,000

50,000+