Ür-Ge

Takviye Edici Gıda pazarındaki bilgi ve tecrübesiyle mevcut ürününüzü geliştirebilir, pazar dinamiklerine ve son kullanıcı beklentilerine uygun hale getirebiliriz.


Ürünlerin Sınırlarını Zorluyoruz

Ürün geliştirme faaliyetlerinin diğer ayağı da üretim geliştirme çalışmalarıdır. Yeni ürün ve ürün geliştirme çalışmalarının yanı sıra üretim üzerinde de geliştirme çalışmalarını sürekli devam ettirmekteyiz.

 • Mevcut Ürün
  background

  Ürün konumlandırma ve maliyet çalışması

  Geliştirilecek ürünlerin hedef pazar değerlendirmesi yapılırken rakiplerin pazardaki etkinliği, son kullanıcı fiyatı, satış hacimleri ürün konumlandırma için yol gösterici kriterlerdir. Maliyet çalışmalarıyla bütün bu verileri kıyaslayarak ticari bir ürün ortaya çıkartmaya çalışıyoruz.

 • İnovasyon
  background

  Yol haritamızı çıkarıyoruz

  Smart Pharma, fason bitkisel gıda üretimlerindeki tecrübesini her alanda kullandığı gibi faaliyet planlaması aşamasında da size verdiği tavsiyeler ile süreci en doğru şekilde yönetmektedir.

 • Fiyat Karşılaştırması
  background

  Pazara Girme Süreci

  Sizler için piyasadaki benzer ürünlerin fiyat araştırmalarını yapıp pazara en doğru şekilde girmeniz için tüm verileri önünüze sunuyoruz.

 • Yeni Ürün
  background

  Müşterilerimize ürünlerinin geliştirmesi konusunda danışmanlık yapmak

  İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek, teknik yaklaşımları içeren, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa uygun bir Ür-Ge ortamı sunmanın yanı sıra üretimin ardından gerekli tüm konularda desteğimizi devam ettiriyoruz.

Neler Üretiyoruz ?

Smart Pharma “Takviye Edici Gıda Yönetmeliği” bileşen listesine bağlı kalarak kapsül, tablet, likit, toz ve gummy formlarında fason üretim hizmeti vermektedir.üretim istek formu

Adınız:

Şirketiniz:

Email Adresiniz:

Telefon Numaranız:

Aklınızdakilerden Bahsedin:

Üretim Türü

Diğer

Üretim Miktarı

5,000 > 10,000

10,000 > 20,000

20,000 > 50,000

50,000+